Pracuj z nami

Odlewnicza Spółdzielnia Pracy Metali Nieżelaznych w Ustroniu, poszukuje Operatora Tokarki CNC do obróbki aluminiowych odlewów sprzętu przeciwpożarowego CNC ze sterowaniem Siemens.

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku

– umiejętność samodzielnego ustawiania maszyn

Praca akordowa w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00

Prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@osp-ustron.com.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 33 854 29 53 W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002 r. Nr 101,poz.923 ze zm.”


Poszukujemy pracownika do Odlewni Metali Nieżelaznych w Ustroniu na stanowisko Formierz/Odlewnik.

Gwarantujemy przyuczenie do zawodu.

Umowa o pracę na pełny etat z wszystkimi świadczeniami.

Praca akordowa w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00

Prosimy o przesyłanie CV na adres: poczta@osp-ustron.com.pl lub o kontakt tel. 33 854 29 53

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia” na adres poczta@osp-ustron.com.pl wraz ze stanowiskiem, na które się aplikuje. Administratorem Danych Osobowych jest firma Odlewnicza Spółdzielnia Pracy Metali Nieżelaznych z siedzibą w Ustroniu, ul. Harbutowicka 9 . Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.